Company founded in 2002. Our tours are of quality and have the best experience. We are Official Inca Trail Operator with license and we are located in Cusco.

Travel guide

+51 84 251 145
San Agustín 307 Dpt. F - Cusco
Centro Comercial Cantuarias - Calle Cantuarias 149, Oficina 19 - Lima
info@sapholidays.com
+51 984 756 721

Galapagos 6 Dagen Island Hopping San Christobal, Isabela

CODE : STP057

Nu ook mogelijk om Galapagos te bezoeken met een budget – Island Hopping-tour!

U verblijft niet in dure cruiseboten, maar verblijft in hotels / hostals van waaruit u de eilanden en dieren bezoekt

OPMERKING: het reisplan kan zonder voorafgaande waarschuwing worden gewijzigd, afhankelijk van seizoensveranderingen, weersomstandigheden en aanpassingen in het beleid van het Galapagos National Park en andere onvoorziene omstandigheden die zich kunnen voordoen.

BELANGRIJKE OPMERKINGEN:

* HOTELSELECTIE: De hotelkeuze hangt af van de categorie hotels die u kiest. Wanneer u de hotelklasse kiest die u verkiest, zullen wij u aangeven welke hotels beschikbaar zijn voor de data van uw reis.

* AIRFARE NIET INBEGREPEN: de prijs van de tour is exclusief vliegtickets. We kunnen u helpen met het boeken van uw ticket, of u kunt zelf uw vluchten boeken. HOUD REKENING MET welk eiland u aankomt en vertrekt, en als u ervoor kiest om uw eigen vlucht te boeken, probeer dan uw aankomst in de ochtend (vóór 12.00 uur) en uw vertrek in de middag (11.00 uur of daarna) te boeken, zodat u mis geen enkel deel van de tour. U kunt uw vlucht boeken via TAME, AEROGAL, LAN of TAME (aanbevolen).

* GIDSEN: We gebruiken lokale en verschillende gidsen voor elk eiland dat u bezoekt of soms een gids die gespecialiseerd is in specifieke activiteiten. De gidsen begeleiden u tijdens alle excursies en bezoeken, geven uitleg en onderwijs over hun kennis van de eilanden, flora en fauna en coördineren de activiteiten elke dag.

De afstanden zijn klein op de Galapagos, en aangezien de bewoonde nederzettingen weinig inwoners hebben, zijn ze heel veilig om op elk moment van de dag rond te lopen met normale voorzorg. De Gidsactiviteiten beginnen en eindigen met de excursies. De gids zal ook niet met je meegaan op de transfer van de speedboten.En enkel bij je zijn tijdens de excursies.

* LUNCH EN DINER: Bestaan ​​uit de maaltijd van de dag (niet a la carte). Als u liever à la carte maaltijden heeft, kunnen deze tegen een toeslag beschikbaar worden gesteld. Laat het ons weten voordat u uw tour boekt

* OPENBARE SNELHEIDSBOTEN: We raden je aan om voor het begin van de rit tussen de eilanden een zeeziektepil te nemen als je gevoelig bent voor zeeziekte. Het wordt ook aanbevolen om kleine plastic zakjes mee te nemen in geval van zeeziekte. De speedboten zijn niet volledig bedekt, dus zorg ervoor dat kostbaarheden en elektronica, of iets dat u niet nat wilt maken, in een plastic zak wordt bewaard. De gids gaat niet met je mee op de speedboten maar een nieuwe gids begroet je aan de andere kant. Er zijn geen diensten aan boord van de speedboot omdat de ruimte beperkt is en de reis relatief kort is. Soms is een watertaxirit vereist (afhankelijk van het getij) van de steiger naar de speedboot, de kosten zijn 1 USD per persoon en per rit. Zorg ervoor dat u contant geld meeneemt in kleine coupures voor het geval deze kosten nodig zijn.

* SCHEMA VAN EXCURSIES: Het schema van de excursies wordt lokaal gecoördineerd en bepaald door de gids en degenen die verantwoordelijk zijn voor de operaties. De gids geeft aan hoe laat elke activiteit begint. De transfers tussen eilanden op de openbare speedboten zijn de enige activiteiten met vaste vertrektijden.

6 daagse Island hopping op 2 bewoonde eilanden, inclusief 2 tours naar onbewoonde eilanden 1x vanaf San Christobal en 1 x vanaf Santa Cruz. Verblijf is inclusief ontbijt en goed  of budget hotel

Included

  • Accommodatie in geselecteerde hotels en kamers
  • Ontbijten
  • Alle transporten over land en zee binnen de Galapagos tijdens het programma
  • Tweetalige natuurgidsen voor elk eiland en alle activiteiten

Not Included

  • Air Ticket  (Vraag rond deze prijs een vaste prijs op uw date)
  • Toegangsprijs Nationaal Park Galapagos – ($120 + $10 transfer fee +$10 dock fee)
  • Watertaxi van dok naar speedboot (Isabela, Santa Cruz-eilanden – afhankelijk van het getij) – $ 1,00 US per persoon per rit
  • Andere maaltijden +  dranken en alcoholische dranken
3 Days / 2 Nights
18+ Age
  • Destination

  • Departure

    Ruins. Puno, Perú | Altitude: 2050 – 4200 m.
  • Dress Code

    Casual, comfortable athletic clothing, hat and light jacket.
1

Day 1 :

Aankomst San Cristobal

Op eigen gelegenheid een transfer naar het vliegveld voor de vlucht naar Galapagos (u dient 2 uur vooraf aanwezig te zijn). U arriveert op San Christobal, na aankomst is er transfer voor u geregeld naar uw hotel. Hierna heeft u de mogelijkheid om een aantal sites te bezoeken welke vrij toegankelijk zijn. San Cristobal of Chatham is het meest oostelijke eiland van de Galapagos en een van de oudste. Het bestaat uit uitgeholde vulkanische pieken in het noordelijke deel van het eiland en rijke vegetatie in het zuidelijke deel.

2

Day 2 :

Eiland Espanola

Vandaag gaat u een dagtour maken naar het onbewoonde eiland Espanola. Dit eiland is ongeveer 2 uur varen vanaf San Christobal. Het eiland is befaamd voor de Albatros. U gaat her een wandeling maken met een gids en de dag eindigt met een mooie snorkeltour. Espanola is een eiland op een afgelegen locatie en daardoor is het een uniek juweel met een groot aantal endemische diersoorten. Door de afzondering van de andere eilanden, zijn wilde dieren op Espanola aangepast aan de omgeving van het eiland en de natuurlijke hulpbronnen.

3

Day 3 :

U gaat  vandaag een bezoek brengen aan Los Lobos als een  halve dag tour Isla Lobos ligt op ongeveer 40 minuten varen vanaf San Christobal. Dit kleine eilandje herbergt een ongelooflijke flora en fauna: zeeleeuwen, blauwvoetgenten, zeeleguanen, fregatvogels. De kans om schildpadden te zien is hier groot. Na aankomst met de boot gaat u met de gids een wandeling maken van ongeveer 1,5 uur om de dieren te bewonderen.

Daarna is er een mogelijkheid om te snorkelen met speelse zeeleeuwen. In de middag heeft u de optie om een van de sites te bezoeken als Cerro Tijeretas of Loberia)  Optie is Vandaag gaat u voor een snorkel dagtour maken bij Kicker Rock, het beroemde rotseiland bij San Christobal.

4

Day 4 :

Santa Cruz

In de ochtend een transfer met de watertaxi van 07:00 naar het eiland Santa Cruz. Hier komt u rond 09:30 aan. Santa Cruz is het meest bezochte eiland  van de Galapagos, desondanks geeft het nog steeds een ontspannen gevoel van een kustplaats. U mengt hier moeiteloos met de lokale bevolking. Maak een ochtendwandeling  naar Tortuga Bay of het Charles Darwin Centre. U kunt alvast naar uw hotel en daarna is er voldoende tijd om een van de vele sites te bezoeken op Santa Cruz als Charles Darwin.

5

Day 5 :

Dagtour naar Plazas of Santa Fe. Vandaag  gaat u Galapagos ontdekken met een mooie dagtour naar het onbewoonde eiland  Plazas. Dit is het eiland  van de zeeleeuwen  en hun jongen. De rotsen  zijn hier bedekt met de witte guano en met krabben. Het landschap  is bedekt met de Opuntia cactus, Saltbush, Leatherleaf (Maytenus), en doornige planten  (Scutia Pauciflora). Naast de zeeleeuwen  gaat u hier kennis maken met land  leguanen, Darwin vinken, rode keerkringvogels, zwaluwstaartmeeuwen, bruine pelikanen, en af en toe een fregatvogel. Verder op zee zijn dolfijnen, manta’s en zelfs orka’s te zien. Snorkelen  kunt u doen bij de prachtige snorkelplek Punta Carrion. Optie is om te kiezen voor 2 duikdagen vanaf Santa Cruz.

6

Day 6 :

Naar huis

In de ochtend gaat u met de watertaxi (2 uur) terug naar Santa Cruz, daar wacht een transfer naar het vliegveld voor de vlucht naar Guayaquil. Vandaar vliegt u verder met een internationale vlucht naar huis, aankomst volgende dag. Overstap vluchten is op eigen verantwoordelijkheid

Tour Location

History Of The City

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam quis ante. Etiam sit amet orci eget eros faucibus tincidunt. Duis leo. Sed fringilla mauris sit amet nibh. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet.
Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris in erat justo. Nullam ac urna eu felis dapibus condimentum sit amet a augue. Sed non neque elit. Sed ut imperdiet nisi. Proin condimentum fermentum nunc. Etiam pharetra, erat sed fermentum feugiat, velit mauris egestas quam, ut aliquam massa nisl quis neque. Suspendisse in orci enim. Suspendisse in orci enim. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris in erat justo. Nullam ac urna eu felis dapibus condimentum sit amet a augue. Sed non neque elit. Sed ut imperdiet nisi. Proin condimentum fermentum nunc. Etiam pharetra, erat sed fermentum feugiat, velit mauris egestas quam, ut aliquam massa nisl quis neque. Suspendisse in orci enim.

Tour Review Scores And Score Breakdown

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing.

Galapagos 6 Dagen Island Hopping San Christobal, Isabela

x

    You don't have permission to register